Іспанські мотиви лунали в Острозькій академії

24 березня 2009

24 березня відбулася культурно-етнічна година під назвою «Іспанія — перлина світу», упродовж якої присутні не тільки знайомилися з культурою Іспанії та іспаномовних країн, а й залучалися до благодійництва. Адже зібрані під час концерту кошти будуть передані дітям з неблагополучних сімей.

Організувати вечір допомогла вдала співпраця економічного факультету з факультетами романо-германських мов та міжнародних відносин. Ініціатором дійства стала викладач Наталія Топішко, що вдало обрала тематику вечора та підібрала акторський склад.

Вечір складався з двох частин. У першій – під тематичною назвою «Іспанія Середньовіччя» глядачі змогли поринути у життя іспанської королівської родини XVI століття за допомогою хорошої акторської гри студентів-учасників дійства. А також прослухати пісні у виконанні Вікторії Гонгало та помилуватися інсценізацією іспанського старовинного танцю, що продемонстрував колектив «Шейк».

Друга частина свята, що називалася «Іспанія майбутнього» була присвячена економіці, територіальному устрою, культурі та мистецтву цієї країни ХХ-ХХІ століть. Презентації супроводжувалися піснями у виконанні ведучої вечора Юлії Шустак. Присутні стали свідками пристрасного танго Руслана Касьяненка  та Олени Андросової, запального фламенко Ольги Климчук.

Закінчився вечір на ліричній ноті під спів Юлії Шустак та Вікторії Гонгало, що виконали загальновідому іспанську пісню «Besame Mucho».