Богослови отримали дипломи

23 червня 2009

У Національному університеті «Острозька академія» 23 червня відбулося вручення дипломів бакалаврам філософії та магістрам богослов’я і релігієзнавства.
Дійство проходило у студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького. Випускників привітав ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник, декан гуманітарного факультету, професор Василь Жуковський та завідувач кафедри богослов’я отець Рафаїл Торконяк.

Дипломи богословам вручили ректор Київської духовної академії УПЦ КП, архієпископ Димитрій, голова управління церков Євангельських християн України єпископ Анатолій Білоножко, архієпископ Луцький і Волинський Михаїл.

«Навчання в Острозькій академії має дуже багато позитиву. Особисто для мене – це підвищення рівня моїх знань з теології, знайомство з неординарними та цікавими людьми. Зрештою, це живий приклад того, як наука може змінити людину і дати їй дуже багато корисного. Богословські знання, які я здобув в університеті буду застосовувати на своїй парафії, у школі та у роботі з молоддю» – зазначив один з випускників, магістр богослов’я отець Василь Дідик.