Комунікативні технології ХХІ століття стали предметом обговорення в Острозькій академії

23 травня 2009

Всеукраїнська науково-практична конференція «Комунікативні технології ХХІ століття» відбулася 22-23 травня в Острозькій академії.

Організатором конференції виступила кафедра документознавства та інформаційної діяльності. Восени минулого року кафедра відзначила своє десятиліття. Тоді у межах святкування було проведено гру «10 років – 10 кроків». Одним з таких кроків і було проведення подібної конференції для оприлюднення наукових здобутків викладачів та студентів кафедри, а також видання наукового збірника статей за результатами конференції.

Участь у конференції взяли викладачі Волинського національного університету імені Лесі Українки, Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна», Східноєвропейського університету економіки та менеджменту, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Миколаївського коледжу преси та телебачення, Національного університету «Львівська політехніка», Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка, Донецького національного університету.

Варто відзначити активну участь студентів магістеріуму та бакалаврату Національного університету «Острозька академія» у роботі круглого столу на тему: «Проблеми та перспективи підготовки фахівця у галузі документно-інформаційного забезпечення управління в умовах інформаційного суспільства України».

Підсумком роботи конференції стало видання наукового збірника «Наукові записки Острозька академія (Серія культура та соціальна комунікація)». Також відбувся плідний обмін досвідом та встановлені контакти з навчальними закладами, що готують фахівців зі спеціальності «документознавство та інформаційна діяльність».