Студенти-правники на олімпі слави

22 грудня 2009

ім. В. С. Стефанюка, які відбулися 18-19 грудня у Запорізькому національному університеті.

Змагання з адміністративного права проходили за сприяння Асоціації правників України, Ліги студентів та юридичного факультету Запорізького національного університету, в яких взяли участь студенти з Одеської національної юридичної академії, Львіського національного університету ім. І. Франка, студенти із Бердянська та Запорізького національного університету.

За словами Юрія Радька, змагання відбувалися у формі судових дебатів між учасниками від різних внз, на яких вони готували позиції позивача та відповідача, представляли та обґрунтовували їх. У фіналі Юрій та Олена змагалися зі студентами Одеської національної юридичної академії і за результатами оцінок журі, до якого входили викладачі юридичних дисциплін та юристи-практики, посіли друге призове місце.

«Особливу подяку ми хочемо висловити нашому молодому викладачеві Юлії Лопанчук, яка зуміла нас ґрунтовно підготувати до змагань», – зазаначила Олена Михальчук.