В Острозькій академії відбувся тиждень гуманітарного факультету

22 травня 2009

З 18 по 21 травня в Острозькій академії відбувалося святкування тижня гуманітарного факультету. Упродовж тижня гуманітаріям вдалося організувати чимало цікавих заходів та різноманітних акцій.

У понеділок відкриття тижня факультету супроводжувалося акцією «Література в люди», яку організували студенти спеціальності «Літературна творчість». Увечері всі бажаючі мали змогу побувати  на арт-вечорі, що проходив у дусі соцреалізму у приміщенні місцевого Будинку культури.

У вівторок студенти змогли долучитися до акції «Знайди друга» та відвідати святковий концерт під назвою «Дует з викладачами», який організовували студенти спеціальності «Українська філологія».

Студенти спеціальності «Культурологія» запропонували до уваги всіх бажаючих перегляд фільмів у культурно-мистецькому центрі з метою пропаганди якісної кіноіндустрії серед молоді.

У четвер відбувся брейн-ринг для студентів всіх спеціальностей гуманітарного факультету, перемогу в якому вдалося здобути команді релігієзнавців.