Видавництво «Грані-Т» та письменник Іван Андрусяк популяризували дитячу книгу

21 травня 2009

21 травня Національний університет «Острозька академія» відвідав письменник Іван Андрусяк. Зустріч з ним відбулася у приміщенні Вченої ради, де автор презентував присутнім свою творчість, основними зразками якої є книги дитячої літератури. Разом з літератором до академії завітала відповідальний редактор видавництва «Грані-Т» Олена Мовчан. Вона розповіла про літературний конкурс «Золотий лелека» та умови участі у ньому, а також представила дитячі книги переможців попередніх років.

Окрім студентів, зустріч з гостями відвідали викладачі академії Анатолій Криловець та Роман Криловець, письменник та викладач університету, один із авторів видавництва «Грані-Т» – Олександр Ірванець