Леонід Якобчук презентував Острозькій академії свої «Біблійні принципи життя і служіння»

21 травня 2009

21 травня у Національному університеті  «Острозька академія» відбулася презентація книги почесного доктора теології та професора кафедри релігієзнавства Національного університету  «Острозька академія» Леоніда Якобчука «Біблійні принципи життя і служіння» . Це книга теологічного характеру, в якій автор спираючись на біблійні тексти, розглядає низку богословських питань, а також засади суспільного, релігійного та особистого життя, принципи духовного служіння. Ця книга є безпрецедентним явищем у літературі християнського характеру, адже несе у собі глибоке розуміння біблійних текстів та пропагує життя за моральними принципами.

Унікальною особистістю є і сам автор. Більшість життя Леонід Якобчук проживає за кордоном. Вже 37-ий рік веде радіопередачі, присвячені молоді України. Дванадцять років викладає в Острозькій академії, духовних семінаріях Львова, Рівного, Києва християнську етику та Біблійну антропологію. Окрім Острозької академії, займається викладацькою діяльністю також в Біблійному інституті у м. Сирякузи (США), численних біблійних школах і семінаріях США та Канади.

Ця видатна особистість є гордістю нашого університету, натхненником його молоді.