Юрій Гнаткевич відвідав Острозьку академію

19 червня 2009

19 червня народний депутат України, член Блоку Юлії Тимошенко, Голова підкомітету з питань етнополітики та попередження конфліктів, Комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, Голова Київського благодійного фонду ім. О. Гірника «Українським дітям – українське слово» Юрій Гнаткевич відвідав Національний університет «Острозьку академію». Метою зустрічі було спілкування зі студентами Рівненського регіону, який Юрій Васильович представляє у Верховній Раді.

Будучи людиною із великим життєвим досвідом, пан Юрій розповів про свій секрет успіху у політиці і поділився із присутніми життєвими принципами.

Для студентів-політологів можливість поставити запитання та отримати відповіді від безпосереднього представника сьогоднішньої влади є дуже важливою. Будучи експертом у багатьох галузях, Юрій Гнаткевич дав вичерпні відповіді на поставлені питання стосовно етнополітичної ситуації в Україні загалом та певних регіонах зокрема, мовної проблеми, проблеми засобів масової інформації, нерівномірності розподілу національних ресурсів та багато інших.