Студенти Острозької академії в авангарді

19 травня 2009

Студентка третього курсу правничого факультету Національного університету «Острозька академія» Олена Михальчук посіла третє місце серед 170 учасників у Всеукраїнській студентській олімпіаді з англійської мови, яка відбулася 14 травня у Донецькому державному університеті управління.

«Вивчати англійську мову мені подобалося ще з дитинства. У Рівному я навчалася у центрі «Надія», у якому щотижня проводилося 18 уроків з англійської мови, також я мала можливість взяти участь в обмінній програмі і побувати у Сполучених Штатах Америки. Однак, за допомогу у підготовці до олімпіади, особливо хочу подякувати своєму викладачеві Інні В’ячеславівні Байсан», – зазначила Олена Михальчук.

За словами Олени, олімпіада відбувалася протягом трьох днів: перший – аудіювання на основі перегляду англомовних телепрограм, другий – перевірка усної та письмової комунікації і третій день – участь студентів у науково-практичній конференції «Молодь і суспільство»,  що проходила у рамках олімпіади.

За результатами свого виступу на конференції студентка четвертого курсу спеціальності «документознавство та інформаційна діяльність» Інна Єфанова отримала сертифікат за інноваційний підхід.