Лицарі змагалися за звання Пана Острозького

19 березня 2009

У Національному університеті «Острозька академія» відбувся вже традиційний студентський конкурс «Пан Острозький-2009», під час якого був обраний найкращий представник сильної половини університету.

Конкурс «Пан Острозький» є відгуком традицій аристократизму та лицарства, що підтримуються у навчальному закладі. Подібний конкурс організовується і серед дівчат, він має назву «Гальшка року».

Саме таке спрямування конкурсу, що значно відрізняється від звичайних міс і містера, визначається історичним минулим університету та й самим змістовим наповненням конкурсу. Адже учасники демонструють не лише хороші зовнішні дані. Перемагає той, хто якнайкраще презентує свої таланти та інтелект, представить свою інтерпретацію історії Острога та Острозької академії.

У конкурсі беруть участь представники всіх факультетів університету. Цього року гуманітарний факультет презентував Роман Романюк, правничий – Ігор Мікосянчик, економічний – Руслан Касьяненко, факультет політико-інформаційного менеджменту – Михайло Мацьо, романо-германських мов – Андрій Лівінський, міжнародних відносин – Дмитро Кошлярсьский.

Цього року конкурсанти постали перед глядачами в образі різноманітних історичних постатей: Януша Острозького, Кирила Лукаріса, Криштофа Косинського, Мелетія Смотрицького, Василя-Костянтина Острозького. Хлопці продемонстрували глядачам не лише акторську майстерність, а й інші таланти: танці, спів, гру на музичних інструментах тощо.

«Пан Острозький» - це конкурс, який грунтується на глибоких національних і загальнолюдських цінностях, шляхетності, зверненні до лицарського духу.
Цього року Паном Острозьким став студент факультету романо-германських мов Андрій Лівінський.