Острозький клуб вже вкотре пропонує рецепти вирішення складних суспільних проблем

18 жовтня 2009

16-17 жовтня в «українському Відні» – у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича відбулася зустріч Острозького клубу вільного інтелектуального спілкування молоді. Захід проходив у рамках презентації нової книги Бібліотеки газети «День» «Екстракт 150», до якої увійшли найбільш вагомі статті за час існування цього видання.

Відразу ж після цього відбувся круглий стіл «Політична культура молоді» за участі представників клубу. Зміна поколінь, циркуляція політичної еліти, позитивні і негативні сторони сьогоднішнього політичного бомонду, соціалізація і фактори впливу на формування політичної культури молодого покоління та багато іншого стало предметом жвавого обговорення представників багатьох суспільствознавчих напрямків.

Традиційно учасники Острозького клубу мали можливість духовно відпочити, прогулюючись вечірніми чернівецькими вулицями, а також  відвідати екскурсію  Хотинською фортецею.