Острозька академія – за якісне українське кіно

18 вересня 2009

У науковій бібліотеці Національного університету «Острозька академія» упродовж тижня діяла виставка книг та періодичних видань, присвячена Дню українського кіно, який відзначають 13 вересня.

Бібліотека зазвичай передплачує журнали «Кіно. Театр» та «Искуство кино». Організатор виставки Галина Грищук підібрала найкращі книги, присвячені кіно, зокрема «Українське кіно: ідентифікація у часі», Л. Госейко «Історія українського кінематографу», С. Фрейлик «Теория кино», А. Вайда «Кіно і решта світу» та ін.

За словами Галини Грищук, виставка стала корисною для студентів, які захоплюються кіномистецтвом, а також зацікавила молодих людей українською кінематографією та перспективами її розвитку.

«Вітчизняних фільмів, що здатні виховати підростаюче покоління, не так уже й багато, якщо не брати до уваги деякі історичні кінострічки. Від нашого кіно слід чекати більшого, а перспективи розвитку у нього чималі», – розповідає Галина Грищук.