Виховання дошкільнят на християнських цінностях обговорювали в університеті

18 лютого 2009

18 лютого в Національному університеті «Острозька академія» відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Виховання дітей дошкільного віку на християнських моральних цінностях».

Конференція проходила у два етапи. Перший етап проходив у дитячому садочку «Веселка» , де відбулось відкрите заняття у старшій групі №1 під девізом «На крилах духовності», паралельно із цими заходами, у дитячому садочку №4 м. Южне Одеської області пройшло практичне заняття на тему «Для чого я живу?».

Другий етап конференції був присвячений теоретичним аспектам виховання дітей дошкільного віку на християнських моральних цінностях і відбувся в Національному університеті «Острозька академія». Зі своїми доповідями виступили викладач кафедри релігієзнавства НаУОА  Олександр Калабський, кандидат психологічних наук, викладач кафедри психолого-педагогічних дисциплін Оксана Квашук, а також вчителі й вихователі дитячих садочків Рівненської області та інших регіонів України.

Вплив християнських моральних цінностей на виховання духовного потенціалу дітей дошкільного віку,  моральна свідомість дошкільника, вплив релігії на формування моралі та свідомості – це лише неповний перелік тих питань, які обговорювалися під час конференції.