Газова проблема очима студентів

18 лютого 2009

17 лютого студенти Національного університету «Острозька академія» впродовж двох годин мали можливість поспілкуватися з Любомиром Буняком та прослухати лекцію «Газові домовленості між Україною і Росією». У минулому – генеральний  директор Державного підприємства магістральних нафтопроводів «Дружба»,  а нині – Почесний  співголова Наглядової ради Острозької академії досить гостро розкритикував  укладену газову угоду  між Україною та Росією.

На питання студентів стосовно економічного обґрунтування закладеної базової ціни на газ на 2009 рік Любомир Буняк навів переконливі факти того, що умови договору не тільки суперечать європейським стандартам, але й є реальними загрозами національній економіці України.

Наприкінці зустрічі, Любомир Буняк наголосив на відсутності як національної ідеї, так і національного героя, який би здатний був очолити українську державу.