«Західноканадський збірник» був презентований у Національному університеті «Острозька академія»

17 грудня 2009

У Національному університеті «Острозька академія» відбулася презентація видання «Західньоканадський збірник». Книга є своєрідним літописом, у якому задекларовано важливі події з життя української діаспори на теренах Західної Канади останніх років. Вона охоплює значимі зрушення у суспільній, політичній, релігійній, мистецькій сферах діяльності української громади у Канаді. Основними розділами збірника є «Ювілеї», «Преса й радіо», «Релігійне життя», «Українські архіви Канади», «Малярство», «У світі музики», «Література і переклад», «Персоналії», «Зв’язок з Україною».

Координатором видання виступив відомий громадсько-політичний діяч Петро Саварин. А публікація даної книги стала можливою завдяки дотації від Альбертського товариства збереження української культури Альбертської фундації збереження історичних пам’яток. В Україні вона надрукована з допомогою Наукового товариства ім. Шевченка в Канаді. Редактором видання є колишній голова Рівненської обласної державної адміністрації Микола Сорока.