Вітання з Міжнародним днем студента

17 листопада 2009

Дорогі студенти!

Щиро вітаємо вас зі святом – Міжнародним днем студента!

На вас покладаються великі перспективи, адже саме від ваших знань, поглядів та конкретних дій залежитиме майбутнє Української держави.

Бажаємо вам, дорогі наші спудеї, творчого натхнення в усіх справах і починаннях, нових злетів та вершин, міцного здоров’я і подальшої наснаги у навчанні та громадській діяльності.

Будьте оптимістами та цілеспрямовано йдіть до своєї мети!