Фінансова система України: становлення та розвиток

16 травня 2009

15-16 травня у Національному університеті «Острозька академія» відбулася Всеукраїнська науково-практична викладацька конференція «Фінансова система України: становлення та розвиток».

Конференція передбачала роботу пленарного засідання та шести секцій. Із вітальним словом до учасників звернувся ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник. Також уже стало традицією запрошувати на конференцію науковця Арндта Кюмпеля з Німеччини, з яким студенти мали можливість обговорити такі актуальні теми, як "Світова фінансова криза, її прояви в різних країнах", та "Сільське господарство як стратегічна галузь економіки".

Загалом, на конференції виступили викладачі економічних факультетів провідних ВНЗ України з доповідями за такими напрямами: трансформація бюджетної та податкової системи України; фінанси суб’єктів господарювання у фінансовій системі України; фінансові аспекти соціальної політики держави; актуальні проблеми фінансово-кредитних відносин та напрями їх вирішення; сучасні тенденції розвитку фінансового ринку, а також математичні моделі та інформаційні технології у фінансах.

Таким чином, учасники конференції обговорили основні тенденції розвитку фінансового ринку, механізми антикризового фінансового управління, особливості фінансування соціальних видатків, державне регулювання підприємницької, страхової, податкової діяльності тощо.