В Острозькій академії здійснюватимуть підготовку магістрів психології

16 березня 2009

Національний університет «Острозька академія» проходить в Міністерстві освіти і науки України процедуру ліцензування спеціальності «Психологія» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр».
Випускники за кваліфікацією «Магістр» можуть працювати в таких галузях, як охорона здоров’я, соціальне забезпечення, освіта, наука і наукове обслуговування, об’єднання громадян.
Підготовку магістрів психології проводитимуть на кафедрі психолого-педагогічних дисциплін. При кафедрі діють:
•Науково-дослідна лабораторія когнітивної психології, яку очолив доктор психологічних наук Стокгольмського університету Ульф Фредрік Джонсон;
•Майстерня практичного психолога;
•Театр психодрами «Катарсис»;
•тренінговий клас;
•ресурсний центр фахової літератури.
У Національному університеті «Острозька академія» діє аспірантура з вікової та педагогічної психології.