Студенти-правники організували науковий блог

03 квітня 2009

Студенти правничого факультету, за підтримки викладачів та ректорату, створили інтернет-проект наукового спрямування. Цей блог дає можливість публікації викладачами та студентами наукових статей та їх обговорення.

Блог створено за адресою www.naub.org.ua. Викладачі мають змогу безпосередньо розміщувати  тут свої наукові статті. Студенти публікуватимуть свої статті лише після рецензування викладачами факультету.

Проект має на меті створення потужного наукового осередку, об’єднання науковців Острозької академії, сприяння науковій діяльності студентів та акумуляції різних поглядів щодо конкретних проблем науки шляхом коментування наукових досліджень.

Ознайомитися з розміщеними матеріалами можна за електронною адресою naub.oa.edu.ua