Академічний бал – бал розкоші

16 лютого 2009

У рамках святкування Тижня факультету романо-германських мов 12 лютого в Національному університеті «Острозька академія» відбувся святковий бал «Вечір розкоші».

Напередодні дня Святого Валентина на бал прийшло близько  вісімдесяти пар. Серед запрошених гостей-викладачів були: декан факультету романо-германських мов Світлана Новоселецька, викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Олена Шершньова, викладач кафедри англійської мови та літератури Лідія Зелінська, заступник декана факультету міжнародних відносин Оксана Костюк, завідувач кафедри міжнародних мовних комунікацій Галина Крайчинська, професор з Канади Валерій Полковський. Святковий настрій усім присутнім забезпечував камерний оркестр Рівненської обласної філармонії, а також виступи зразкового ансамблю сучасного танцю «Ритм».

Обов’язковим було дотримання дрес-коду, який передбачав вечірню сукню для жінок та фрак для чоловіків. Протягом усього танцювального марафону було обрано три найкращих пари.

«Добре, що у студентів нашої академії є можливість відвідувати такого роду заходи, бо це сприяє міжособистісним контактам з важливими для нас особами через долучення до традицій європейського дворянства, які розуміли важливість таких оказій ще 600 років тому, та просто насолодитись неперевершеною музикою у виконанні камерного оркестру...» - зазначив студент спеціальності «історія» Артем Жуков.