Аспекти виховання молоді на християнських цінностях вкотре обговорювали в Острозі

15 травня 2009

У Національному університеті «Острозька академія» 15-16 травня відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Виховання молодого покоління на християнських моральних цінностях; актуальні питання навчання і виховання у працях вчених наукової школи академіка Миколи Борисовича Євтуха».

Пленарне засідання розпочав академік Микола Євтух, який поділився з гостями конференції своїм досвідом і спогадами про дитинство, навчання та педагогічну діяльність. «Я досягнув того, до чого прагнув і готувався», - говорить Микола Борисович. До обговорення проблем виховання сучасної молоді на християнських моральних цінностях долучилися науковці з багатьох університетів України, зокрема Києва, Харкова, Житомира, Луцька, Кривого Рогу, Рівного, Черкас, а також США.

Окрім пленарного засідання, конференція включала відкриті уроки з «Основ християнської етики», роботу секцій та екскурсії Національним університетом «Острозька академія» для учасників конференції