Вечір пам’яті Тараса Шевченка

15 березня 2009

12 березня у приміщенні Культурно-мистецького центру Національного університету «Острозька академія» студенти вшанували пам'ять українського генія Тараса Григоровича Шевченка. У програмі вечора звучали пісні на вірші Кобзаря у виконанні академічного хору, учасники заходу декламували зі сцени поезію Тараса Шевченка.

Також присутні в залі мали змогу переглянути виставу за мотивами п’єси О. Денисенко «Оксана» у виконанні студентів драматичного гуртка гуманітарного факультету Рівненського державного гуманітарного університету під керівництвом Раїси Тхорук. У постановці спектаклю брали участь також деякі студенти Острозької академії. Акторам вдалося відтворити атмосферу того часу, що дало змогу глядачам відчути епоху життя українського генія.