Студенти Національного університету «Острозька академія» на наукових дебатах у Польщі

13 грудня 2009

8–13 грудня студенти спеціальності «політологія» четвертих-п’ятих курсів, члени школи політичної аналітики «Поліс» та заступник декана факультету політико-інформаційного менеджменту, кандидат політичних наук Андрій Рибак взяли участь у наукових дебатах в університеті польського міста Замость.

Темою дебатів стали трансформаційні процеси в країнах Центрально-Східної Європи. Основними питаннями, які обговорювалися, були: становище України напередодні президентських виборів, проблеми на шляху до підготовки Євро-2012, переваги та недоліки геополітичного становища України.

«Дебати відбулися на належному науковому рівні. Студенти нашого університету продемонстрували належні знання політичних процесів в Україні. Водночас дуже цікаво було дізнатися думку польського студентства про події, що відбуваються в Україні», – розповідає Андрій Рибак.