Звернення декана правничого факультету Віталія Ковальчука

13 листопада 2009

Дорогі студенти правничого факультету!!!

Як Вам відомо, у зв’язку з епідемією грипу ми змушені були призупинити навчальний процес до 23.11.2009 року. Сподіваюся, що всі хвороби обійшли стороною Вас і Ваші родини.

Більш ніж впевнений, що, трохи відпочивши, Ви повні сил та життєвої енергії для натхненної праці. Тож не забувайте, що це вимушені канікули, а тому Вам доведеться опрацьовувати самостійно досить велику кількість навчального матеріалу. Намагайтеся активізувати навчальний процес у домашніх умовах.

Завдання для дистанційного навчання Ви можете отримати у старост академічних груп або, зателефонувавши до деканату правничого факультету. Крім того, попрацюйте над написанням курсових, дипломних робіт; займіться науково-дослідною роботою – використайте ці канікули з найбільшою користю для самих себе.

А хто не знає, то 14 листопада та 18 листопада відбудуться футбольні матчі між збірними України і Греції. Будьте патріотами, підтримайте нашу команду!
Пам’ятайте, що профілактика – найкращі ліки від будь-якої недуги!!!

Декан правничого факультету
В. Б. Ковальчук