Сергій Жадан прочитав свої твори в Острозькій академії

12 березня 2009

Студенти Національного університету «Острозька академія» зустрілися з представником неординарної української літератури Сергієм Жаданом. Зустріч відбулася за сприяння викладача Острозької академії, письменника Олександра Ірванця.

Сергій Жадан приїхав до Острозької академії вже вдруге. Зустріч проходила у традиційному форматі неформального спілкування. Після представлення письменника для присутніх у залі Олександром Ірванцем, під час якого він назвав Сергія Жадана «українським Артюром Рембо», гість академії зачитав власні вірші зі збірки «Ефіопія», яка, власне, і була презентована під час зустрічі. Вірші Сергія Жадана акцентували увагу на проблемах наркоманії, смерті, часу. Присутні на зустрічі студенти мали змогу поставити Сергію Жадану свої питання, які стосувалися багатьох аспектів його творчості та життєвого шляху загалом.

На завершення Сергій Жадан прочитав декілька творів зі своєї книги «Марадона», роздав зацікавленим свої автографи та виявив бажання викладати в Острозькій академії.