Нові можливості доступу до навчальної літератури

11 листопада 2009

З 10 листопада по 10 грудня завдяки науковій бібліотеці Острозької академії відкрито тестовий доступ до книг видавництва ТОВ «Центр учбової літератури».
З локальної мережі університету доступні понад 500 видань найновішої навчальної літератури (видання за 2008-2009 роки).

Література представлена за такими напрямками, як аудит, бухгалтерський та кадровийоблік, фінанси та економіка, менеджмент, маркетинг, право, гуманітрані, природничі та теологічні науки.

Для того, щоб отримати доступ до книг, вам необхідно з локальної мережі університету, тобто бібліотеки, комп’ютерних класів, кафедр, зайти на сайт www.culonline.com.ua та ввести логін (Ostrog) і пароль (03654 30023).

Для правильної роботи з сайтом рекомендуємо використовувати такі браузери:  Microsoft Internet Explorer 6 та вище, Mozilla Firefox 2 та вище, Google Chrome. Сайт може працювати неправильно, якщо ви використовуєте браузер Opera. Для перегляду книг потрібен Adobe Acrobat Professional або  Adobe Acrobat Reader версії 8 та вище.