Ігор Пасічник вкотре у переліку визначних людей країни

11 січня 2010

Наприкінці року газета проводить традиційне новорічне опитування експертів. Одним з питань у цьогорічній анкеті «Дня» було: «Хто для Вас людина року?» Відповідь на це питання дав і колектив газети. Так сформувалася десятка року, у якій друге місце посів Ігор Пасічник поряд з такими особистостями, як художник-реставратор Анатолій Квасюк, професор Римського університету «Ла Сапьєнца» Оксана Пахльовська, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, екс-спікер Верховної Ради Арсеній Яценюк, боксер Віталій Кличко, організатор повстання в Норильську Євгеній Грицак, кінорежисер Кіра Муратова, музикант Олег Скрипка, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка Дмитро Павличко.