Студенти-економісти обмінялися досвідом та ідеями

10 квітня 2009

10 квітня у Національному університеті «Острозька академія» відбулася VI Міжнародна студентська науково-практична конференція «Проблеми і перспективи розвитку економіки в умовах ринку». Це була ще одна можливість для студентів-економістів різних ВНЗ обговорити актуальні питання становлення ринкових відносин у нашій державі. Проте не обмежувалися проблемами українськими, адже конференцію відвідали гості із сусідньої Білорусі.

Відкрив конференцію доктор філософських наук, професор, проректор із навчально-виховної та наукової роботи Петро Кралюк. Також з вітальним словом до студентів та викладачів звернулася кандидат економічних наук, доцент, декан економічного факультету Людмила Козак.

Участь у конференції взяли більше 80 студентів, зокрема із Національного університету «Острозька академія», вищих навчальних закладів Рівного, Львова, Києва, Маріуполя, Полтави, Харкова, Чернівців та Поліського державного університету Республіки Білорусь. Конференція передбачала роботу у шістьох секціях, що розглядали проблеми та перспективи розвитку галузей національної економіки, бюджетно-податкової системи, функціонування банківської системи, суб’єктів підприємницької діяльності, фінансового ринку в Україні та причини і соціально-економічні наслідки фінансової кризи в Україні та світі. Наприкінці конференції на її учасників чекало нагородження найбільш активних студентів та екскурсія Національним університетом «Острозька академія» та містом Острогом.