Мовознавчі питання розглядали в Острозькій академії провідні науковці країни

01 жовтня 2009

1 жовтня у Національному університеті «Острозька академія» проходив розширений пленум Наукової координаційної ради «Закономірності розвитку мов і практика мовної діяльності».

Ініціатором та організатором пленуму виступив факультет романо-германських мов, також захід проводився за сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту мовознавства ім. О. О. Потебні Національної академії наук України.

Участь у пленумі взяли представники численних вищих навчальних закладів України. Серед ВНЗ-учасників – Львівський національний університет, Черкаський національний університет, Слов’янський державний педінститут, Полтавський державний університет, Запорізький, Таврійський, Донецький, Одеський національний університети, Херсонський державний університет, вінницький та Уманський державні педінститути. Захід відвідали представники Укрїнський мовно-інформаційний НАН України, Інститут української мови НАН України, Національний інститут проблем міжнародної безпеки.

Учасники конференції розглянули низку питань з різних мовознавчих галузей. Доповіді стосувалися тем, які були корисними студентам, викладачам та усім, хто цікавиться лінгвістикою та її дослідженням. 2 жовтня учасники Науково-координаційної ради провели обговорення доповідей та прийняли резолюцію. Також вони мали змогу побувати на екскурсії старовинними пам’ятками Острога та села Межиріч.