Звернення проректора з навчально-виховної та наукової роботи НаУОА Петра Кралюка до студентів

09 листопада 2009

Дорогі студенти !

Ось уже більше тижня минуло з того часу, як у навчальних закладах оголошено карантин.
Приємного мало. На жаль, наше суспільство зустрілося з викликами, до яких виявилося малопідготовленим. Епідемія грипу (цілком реальна, а не віртуальна) показала і великі проблеми нашої медицини, і ще раз продемонструвала демагогічність і безпорадність політикуму, і низький рівень професійності та суспільної відповідальності  засобів масової інформації. А ще варто згадати про паніку, поширення різних чуток, появу «телемагів» і т. д.

Проте, сподіваюся, наших студентів ця паніка не повинна захопити. Думаю, Ви здатні розумно реагувати на події навіть у таких «екстремальних» умовах і приймати адекватні рішення.

Усі ми зараз із Вами на вимушених канікулах. Канікули – це ніби і добре. Але канікули ці позапланові. Та ще й в умовах, коли активно відпочивати не випадає. І навчальний матеріал доведеться з часом надолужувати.

Хотілося б, щоб Ви цей час використали з користю для себе. З Вами мали зв’язатися наші викладачі й старости та ознайомити із навчальними завданнями. Бажано, щоб до цих завдань Ви поставилися з усією відповідальністю. Їх виконання дасть нам можливість динамізувати навчальний процес після карантину й зберегти для Вас повноцінні зимові канікули. Також, маючи чимало вільного часу, Ви можете попрацювати над своїми курсовими, кваліфікаційними, дипломними, магістерськими  роботами. Зрештою, Ви самі зорієнтуєтесь, що Вам робити.

Сподіваюся, незабаром ми зустрінемося в академії. І ніякий грип не завадить нам провести конкурс «Гальшка-2009», який ми трохи відтермінували, «Візитівку», весело зустріти новорічні й різдвяні свята.

…І навіть обрати того Президента, якого ми хочемо.

А труднощі, з якими доведеться зустрітися… На те вони й труднощі, щоб їх переборювати.

П. М. Кралюк