Олександр Мороз відвідав Острозьку академію

08 грудня 2009

8 грудня в Острозькій академії відбулася зустріч з народним депутатом України, головою Соціалістичної партії та кандидатом у президенти України Олександром Морозом. Під час свого спілкування зі студентами Олександр Олекандрович прочитав лекцію «Про життя» та зробив невеликий екскурс в історію України. Поділився політик і власними планами на майбутнє, поглядами щодо можливих шляхів розвитку нашої держави. А замість ліричного відступу Олександр Мороз розповів про власні досягнення у галузі літератури та пообіцяв презентувати в Острозькій академії колекцію книг 1903 року, пов’язаних з історією української культури.

За словами Олександра Олександровича, його надзвичайно вразила Острозька академія, адже цей університет є не просто непересічним вищим навчальним закладом, а результатом колосальної роботи та прикладом сподвижництва багатьох людей.

У відповідь на отриману інформацію студенти задали Олександру Морозу питання, які стосувалися політичної та соціальної сфер. На згадку про приїзд Олександра Олександровича до Острозької академії проректор з навчально-виховної роботи Петро Кралюк подарував йому книгу спогадів Уласа Самчука «На білому коні. На коні вороному» та документальний фільм про Осторозьку академію.