До Дня юриста студенти правничого факультету організували святковий концерт

08 жовтня 2009

8 жовнтя на завершення тижня правничого факультету завдяки творчим зусиллям студентів та викладчів відбувся традиційний щорічний святковий концерт правничого факультету, приурочений до Дня юриста в Україні.

Цьогорічне свято стало справді унікальним в історії факультету, перевершивши будь-які сподівання глядачів. Концертна програма поєднала у собі не тільки виступи талановитих студентів, але й залучила до гри на сцені викладачів.

Упродовж цілого вечора для присутніх у залі лунали пісні рок-гуртів та сольних виконавців, розігрувалися святкові номери студентів. Запальну та енергійну атмосферу вечору створювали виступи танцювальних колективів університету. Родзинкою ж концерту стала ідея висвітлення студентського життя на факультеті очима його викладачів.