Ігор Пасічник зустрівся з українською інтелектуальною елітою

08 червня 2009

7 червня відбулася зустріч ректора Національного університету «Острозька академія» Ігоря Пасічника зі співголовою Спостережної ради Національного університету «Острозька академія», радником Президента України, директором Інституту літератури ім. Тараса Шевченка Національної академії наук України Миколою Жулинським, працівниками Інституту літератури, членами Волинського братства, відомими поетами, письменниками та художниками.