Можливості доступу студентів до наукової літератури зростають

07 грудня 2009

До уваги студентів! З 1 грудня 2009 року у Національному університеті «Острозька академія» у рамках членства університету в Асоціації користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «УРАН» відкрито доступ до електронних наукових публікацій видавництва «Springer» у кількості 1664 найменувань журналів за 1997-2008 роки. У колекції доступні періодичні видання за такими напрямками: бізнес та економіка, математика та статистика, комп’ютерні та гуманітарні науки, соціологія, право.

Доступ за адресою: http://www.springerlink.com у межах наукової бібліотеки.

За довідками звертатися до працівника відділу бібліографії Наталії Денисенко.