Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Академію відвідав посол Канади в Україні

07 жовтня 2009

6 жовтня до Національного університету «Острозька академія» завітав посол Канади в Україні Даніель Карон.

Під час зустрічі зі студентами та професорсько-викладцьким складом університету пан посол розповів про перспективи співпраці Канади з Україною, реалізацію спільних проектів тощо. Даніель Карон висловив сподівання на покращення торгівельних й економічних зв’язків України з Канадою і вбачає в нашій країні перспективного партнера.

«Україна – держава нової демократії, яку Канада всіляко підтримуватиме. Ваш університет є яскравим прикладом успішної співпраці України з Канадою, але нам слід докласти ще більше зусиль для поглиблення подальших відносин Я позитивно вражений Острозькою академією, в якій панує неймовірна атмосфера і відчувається душа України. Кожен з вас має радіти, що навчається саме тут» – сказав Даніель Карон.

Традиційно студенти мали можливість задати панові послу різноманітні питання, після чого відбулося неформальне спілкування Даніеля Карона з учасниками канадсько-українських програм «Канада. Світ. Молодь», які піготували для гостя презентації про себе і свою діяльність.

Наприкінці зустрічі ректор університету Ігор Пасічник подарував Даніелю Карону Острозьку Біблію, перекладену українською мовою отцем Рафаїлом Торконяком і висловив сподівання ще неодноразово зустрітися з паном Даніелем у стінах Острозької академії.

На згадку про свій візит Даніель Карон разом з Ігорем Пасічником посадили липу в університетському парку.