Змагання з виголошення адвокатських промов в Острозькій академії

06 жовтня 2009

У рамках проведення тижня правничого факультету 6 жовтня у Національному університеті «Острозька академія» відбувся конкурс адвокатських промов, учасниками якого були студенти-правники.

За словами одного із членів журі, викладача кафедри цивільно-правових дисциплін Артема Філіп’єва, конкурсанти оцінювались за рядом критеріїв: перш за все, оцінювались письмові роботи (за змістом, відповідністю аналізованих доказів, опрацюванням законодавства та судової практики), другим етапом було виголошення промов, де найбільша увага акцентувалася на майстерності та ораторських здібностей студентів.

За оцінками експертного журі, перемогу здобув студент п’ятого курсу, спеціальності «правознавство» Юрій Валігура.