Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Студентам заочного відділення вручили дипломи про вищу освіту

05 червня 2009

5 червня відбулася урочиста церемонія вручення дипломів студентам правничого та економічного факультетів Національного університету «Острозька академія», що навчалися на заочному відділенні.

Дійство проходило в актовому залі університету. Воно зібрало навколо себе не лише студентів та їх батьків. Привітати випускників з отриманням диплому про вищу освіту прийшли, проректор з навчально-виховної та наукової роботи, професор Петро Кралюк, декани факультетів, представники ректорату та директор Інституту довузівського, заочного та дистанційного навчання Галина Пастушок.