Першість в Універсіаді-2009 за Острозькою академією

05 червня 2009

Команда Острозької академії брала участь у  спортивних змаганнях серед студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації  у Рівненській області. Наші спортсмени  показали високі результати , а саме:
I місце з шахів, настільного тенісу, арм-спорту та волейболу (команда хлопців);
II місце з футболу та міні футболу, а також з волейболу та баскетболу (команди дівчат).

Приємно відзначити особливі досягнення студента В.Шостака, який посів I місце з арм-спорту та став членом збірної області, а тому представлятиме наш університет на Всеукраїнських спортивних змаганнях.

1 червня під час традиційного культурно-спортивного свята «Рекреація», яке щорічно проводиться в Острозькій академії, відбудеться нагородження учасників Універсіади-2009.