Антологію «Літпошта» презентували в «Острозькій академії»

03 червня 2009

«Збірку молодої поезії і не тільки…» презентували 3 червня в Острозі. До неї увійшли твори письменників з усієї України, у тому числі і трьох студентів академії спеціальності «літературна творчість» – Романа Романюка, Оксани Пухонської та Юхима Дишканта, а один із упорядників – викладач університету, письменник Ігор Павлюк. Збірку встигли презентувати вже у Києві, Луцьку та Львові.

-«Видавництво Жупанського», – розповідає Ігор Павлюк, – займається видавництвом творів Нобелівських лауреатів українською мовою. Хтозна, можливо, автори, твори яких увійшли сюди, – майбутні Нобелівські преміанти?

В антології представлені поезії «…і не тільки» письменників різного віку різних стилів та різних напрямів. Окрім того, що книги розповсюджуються в Україні, є перспектива перекладу збірки на іноземні мови.