Студенти економічного факультету організували вечір поезії

02 червня 2009

2 червня у Національному університеті «Острозька академія» відбулася презентація поетичної збірки економічного факультету «У ритмі життя», видавати яку до святкування тижня факультету вже стало доброю традицією.

За словами організатора заходу, студентки третього курсу економічного факультету Оксани Макаренко, світ постійно змінюється, але навіть економісти не перестають залишатися у ньому диваками та вірити у силу поетичного слова. Емблемою вечору став лимон, як символ оптимізму та креативності.

Декан економічного факультету Людмила Козак звернула увагу присутніх на те, що вірші спеціально не редагувалися літературними коректорами задля збереження творчої неповторності авторів.

На завершення вечору студент третього курсу економічного факультету Максим Кобєлєв та студентка четвертого курсу факультету міжнародних відносин Іванна Голуб’юк  продемонстрували зразок гармонійного поєднання музики та поезії, зачитавши декілька віршів під акомпанемент гітари.