День сміху в Острозькій академії

02 квітня 2009

Хороший першоквітневий настрій студентам та викладачам подарували студентські команди КВК. Вже традиційно цього дня веселі та кмітливі міряються силами своїх жартів. Проте цього разу поряд із командами студентів Острозької академії, дебютувала команда учнів-одинадцятикласників Острозької школи № 1 під назвою  «Острозькі шнурки».

Зміни цього року відбулися не лише серед команд. Гра також проходила у дещо нетрадиційній формі. Коли ведучий після першого конкурсу «візитка» подякував за увагу і попрощався до наступної зустрічі, глядачі сприйняли це як жарт і нікуди іти не збиралися. Організаторам довелося шукати спосіб, як задовольнити розігріту публіку і не заплановано провести ще один конкурс – «розминку». «Розминка» є чи не найскладнішим конкурсом, на якому команди продемонстрували неабияку кмітливість та дотепність.

Загалом гра пройшла на славу.  Переможцем за попередніми результатами стала команда Острозької академії «Полігон». А продовження турніру ми чекаємо у травні.