Новий творчий сезон в Острозькій академії відкрито

01 жовтня 2009

1 жовтня в Острозькій академії відбулося відкриття нового мистецького сезону. Відкривали новий творчий сезон святковою концертною програмою, що поєднала виступи як уже відомих, так і зовсім нових колективів.

При Острозькій академії від початку її відродження діє Культурно-мистецькй центр, де студенти університету мають змогу реалізовувати свої таланти у різноманітних видах мистецтва. За 15 років він став тим осередком, де повною мірою проявляє себе студентське культурне дозвілля. Адже Культурно-мистецький центр – це святкові концерти і конкурси, виступи КВК-команд, творчі вечори, новорічні свята, театральні студії. Тут кожен може сповна реалізувати свій творчий потенціал.

Тому кожного року відкриття нового мистецького сезону в університеті чекають з нетерпінням.

Цього року святкова програма поєднала в одному концерті різноманітні види мистецтва: від естрадної пісні до сучасного танцю, від виступу хорового академічного колективу до розважальних жартів конманд КВК. Глядачі мали змогу насолоджуватися грою скрипки та фортепіано, елементами художньої гімнастики у танці студентки університету Катерини Чуприни.