До Дня сміху намалювали стінгазети

01 квітня 2009

Перший день другого весняного місяця здавна відзначають як День сміху, коли можна пожартувати над будь-ким, сміятися із будь-чого без жодних образ, гніву та негативних емоцій.

Студенти-економісти також насміялися досхочу, розвіявши сірі навчальні будні кольоровими жартами, радісними усмішками та розмалювавши їх яскравими фарбами.
Абстрагувавшись від напруженої щоденної роботи, складних обрахунків, довжелезних формул, громіздких графіків, вони потішили всіх своїми мистецькими здібностям – організували конкурс стінгазет до Дня сміху. Ініціатором конкурсу стала викладач економічного факультету  Наталія Топішко.

А сміялися, звичайно, із себе. Здебільшого демонстрували фотофакти з власного студентського життя, що чудово ілюстрували кумедні ситуації на парах та перервах. Ну і звісно не обійшлося без пережитків майбутньої професії. Адже студенти використали у своїх газетах ще й гасла: «Максимізуємо витрати, мінімізуємо доходи»; «Не вистачає грошей – беремо кредити!».

Смійтеся на здоров’я!