Випускники залишаються зі своєю Альма-матер

06 жовтня 2008

Член Асоціації випускників Острозької академії, випускник економічного факультету 2000 року Сергій Оношко здійснив перший благодійний внесок у Міжнародний благодійний фонд Відродження «Острозької академії»

Влітку 2008 року була створена Асоціація випускників Острозької академії. Підтримка та допомога університету, налагодження тісної співпраці між випускниками – ось ті завдання, які має ставити перед собою кожен випускник нашої Альма-матер. Уже зараз розроблені базові принципи майбутнього Статуту Асоціації, до якої мають причетність усі випускники. Вони підтримують його не тільки морально, а й матеріально. Першу безповоротну фінансову допомогу в розмірі три з половиною тисячі гривень у Фонд випускників здійснив Сергій Оношко, випускник економічного факультету 2000 року. Керівництво університету висловлює щиру вдячність панові Сергію за добру справу у розвитку кращих національних освітньо-культурних традицій, біля витоків яких стоїть Острозька академія.