День дитинства в Острозькій академії

05 листопада 2008

31 жовтня у Національному університеті «Острозька академія» з ініціативи студентів II курсу спеціальності «Психологія» відбулося святкування Дня дитинства. У рамках свята проводилася акція «Згадай себе – подумай про інших!!!». Вона триватиме до 11 листопада.

Програма свята була насиченою різноманітними заходами. Вранці біля входу до академії студентів зустрічали два клоуни, які вітали всіх зі святом та дарували повітряні кульки. На перервах усі охочі мали можливість на згадку про День дитинства сфотографуватися з клоунами. Після закінчення другої пари організатори свята пригощали всіх студентів цукерками, проте це були не зовсім звичайні цукерки – до кожної була прикріплена порада юного психолога. Атмосферу дитинства підтримувала також музика з мультфільмів, яка лунала на перервах.
На четвертій парі відбувся перегляд мультфільмів та закриття свята.

У рамках свята проводилася акція «Згадай себе – подумай про інших!!!», яка триватиме до 11 листопада. Метою акції є збір іграшок для дітей з місцевого будинку дитини.