Першокурсники Острозької академії спілкувалися на «Вечорі знайомств»

04 вересня 2008

Студенти першого курсу Острозької академії мали змогу ближче познайомитися між собою на святковій вечірці під назвою «Вечір знайомств». Вечірка відбулася з ініціативи та за активної підтримки органу студентського самоврядування університету Братства спудеїв.

Більшість студентів Острозької академії приїжджають на навчання з інших міст України. Тому для них важливо якнайшивдше пройти процес «акліматизації», знайти нових друзів. Організатори «Вечора знайомств», де студенти мали змогу поспілкуватися один з одним у неформальній обстановці, мали на меті допомогти першокурсникам знайти нових друзів. Завдяки теплій, невимушеній атмосфері присутні отримали величезний заряд позитивного настрою, який так необхідний для вдалого старту в нашій Альма-матер. Присутніми на вечірці були й учасники канадсько-української обмінної програми.

Подібні вечори допомагають  згуртувати студентів та залишити  незабутні враження про студентські роки, переконана голова Братства спудеїв Алла Дубровик.