Стефан Качарай став почесним академіком Острозького академічного братства

04 вересня 2008

Студенти Національного університету „Острозька академія” зустрілися з президентом Українського Народного Союзу в Сполучених Штатах Америки Стефаном Качараєм.

Стефан Качарай уже багато років є благодійником університету. Завдяки його співпраці з Острозькою академією близько шістдесяти випускників шкіл, що не склали вступні іспити, отримали ґранти на навчання на підготовчому відділенні. Більшість з них згодом стали студентами університету.
Стефан Качарай приїхав до Острозької академії, щоб зустрітися з цими студентами. Під час зустрічі ректор університету Ігор Пасічник вручив панові Стефану мантію почесного академіка Острозького академічного братства.

Виконавчий директор Міжнародного благодійного фонду відродження Острозької академії Руслана Каламаж вручила Стефанові Качараю подяку за натхненну працю задля реалізації проекту фінансової допомоги слухачам підготовчого відділення НаУ „Острозька академія”, дітям-сиротам, напівсиротам, інвалідам та з малозабезпечених сімей.

Стефан Качарай поділився власними враженнями про університет і зазначив, що гордиться ректором Ігорем Пасічником та колективом навчального закладу, які змогли відбудувати університет та створити в ньому справжнє українське середовище.