Острозька академія допоможе постраждалим на Івано-Франківщині

31 липня 2008

Національний університет «Острозька академія» виділить кошти на допомогу постраждалим від стихійного лиха на Івано-Франківщині.

Острозька академія упродовж всього свого існування ніколи не залишалася осторонь суспільних процесів, що відбувалися у країні. Стихійне лихо, яке залишило без домівок жителів Західної України, повинне ще раз консолідувати націю у прагненні подолати наслідки екологічної катастрофи.

Колектив Національного університету «Острозька академія» виступив з ініціативою перерахувати одноденний заробіток  кожного співробітника навчального закладу для потерпілих від стихійного лиха на Івано-Франківщині. Таке волевиявлення допоможе постраждалим людям, адже виділених державою коштів не вистачить, щоб компенсувати всі збитки.

Сподіваємося, що приклад Острозької академії буде не єдиним, й інші організації долучаться до такої ініціативи.