Презентація доповіді «100 днів діяльності уряду Юлії Тимошенко»

31 березня 2008

У Національному університеті «Острозька академія» днями з ініціативи школи політичної аналітики «Поліс» відбулася презентація доповіді: «100 днів діяльності уряду Юлії Тимошенко».

На презентації були присутні студенти різних спеціальностей та курсів. Експертами виступили кандидат політичних наук, доцент, завідувач кафедри політології Юрій Мацієвський, кандидат політичних наук, доцент Роман Мартинюк, кандидат психологічних наук, доцент, декан факультету політико-інформаційного менеджменту Руслана Каламаж. Доповідачі проаналізували ефективність діяльності уряду Юлії Тимошенко в різних сферах. Найбільша увага в доповіді зверталася на соціальні аспекти діяльності Кабінету Міністрів України, проблеми реалізації ключових програмних положень БЮТу, а також можливі наслідки непродуманої соціальної політики. Крім цього, доповідачі зробили прогноз щодо подальшого функціонування Кабінету Юлії Тимошенко. В загальному, студенти  та експерти оцінили діяльність уряду Юлії Тимошенко на «четвірку з мінусом», а всі соціальні ініціативи прем’єр-міністра назвали  «популістськими».