Катарсис представляє…

30 березня 2008

28 березня відбулася прем’єра відродженого театру психодрами «Катарсис». Перед глядачами постав оновлений склад, який презентував виставу «У пошуках істини». Учасники на сцені відтворювали історичні події, елегії кохання та романтики, притчі з Біблії, українську колористику, середньовічну куртуазність. Протягом всього дійства персонажі різних епох намагалися вирішувати вічні проблеми і тим самим змусити публіку замислитися над людськими істинами.

Унікальним компонентом дійства було використання елементів психодрами та ефекту маски. Це дозволило виставі набути нового, невідомого публіці характеру, і залишити місце для домислів глядача.